6. krog |  Dob, Športni park Dob |  31.08.2019 ob 17.00

Roltek Dob

1 : 7

Nafta 1903

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
P
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
N
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
N
Roltek Dob 1 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Nafta 1903
P
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 5 2 1 2 4
ND Lendava 1903 5 2 1 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 2 0 1 4
ND Lendava 1903 3 1 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 2 0 1 1 0
ND Lendava 1903 2 1 1 0 1



Vse medsebojne tekme

19/20  6.krog  Dob, Športni park Dob, 31.08.2019, ob 17.00  Roltek Dob - Nafta 1903 1:7  (0:3) 
18/19  27.krog  Lendava, Športni park Lendava, 11.05.2019, ob 14.00  Nafta 1903 - Roltek Dob 0:0  (0:0) 
18/19  12.krog  Dob, Športni park Dob, 20.10.2018, ob 15.00  Roltek Dob - Nafta 1903 2:0  (1:0) 
17/18  16.krog  Dob, Športni park Dob, 18.11.2017, ob 14.00  Roltek Dob - Nafta 1903 1:0  (0:0) 
17/18  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Roltek Dob 1:0  (0:0) 

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Vitanest Bilje 2 : 3 Gorica
Krško 0 : 1 Brda
Rogaška 0 : 0 Krka
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
Koper 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA