5. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  25.08.2019 ob 17.00  | Prenos: Sportklub 1

Brda

1 : 3

Vitanest Bilje


Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 350

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
P
Brda 0 : 7 Koper
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 5 1 0 4 3
Vitanest Bilje 5 4 0 1 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 3 0 0 3 1
Vitanest Bilje 3 3 0 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 1 0 1 2
Vitanest Bilje 2 1 0 1 3



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 30.08.2020, ob 17.00  Brda - Vitanest Bilje 0:3  (0:2) 
19/20  20.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 07.03.2020, ob 15.00  Vitanest Bilje - Brda 0:1  (0:0) 
19/20  5.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 25.08.2019, ob 17.00  Brda - Vitanest Bilje 1:3  (0:1) 
18/19  30.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 25.05.2019, ob 17.00  Vitanest Bilje - Brda 3:1  (2:0) 
18/19  15.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 10.11.2018, ob 13.00  Brda - Vitanest Bilje 0:1  (0:1) 

5. krog
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Koper
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 3 : 1 Krško
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA