4. krog |  Dob, Športni park Dob |  17.08.2019 ob 17.00

Roltek Dob

1 : 1

Brda

Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Sužnik Jure (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč)
Delegat: Hafner Marko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 1 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Brda
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
P
Brda 0 : 7 Koper
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
P
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 9 3 5 1 15
Brda 9 1 5 3 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 5 3 2 0 9
Brda 5 0 2 3 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 0 3 1 6
Brda 4 1 3 0 10



Vse medsebojne tekme

19/20  19.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 24.11.2019, ob 13.30  Brda - Roltek Dob 3:3  (1:1) 
19/20  4.krog  Dob, Športni park Dob, 17.08.2019, ob 17.00  Roltek Dob - Brda 1:1  (1:0) 
18/19  17.krog  Dob, Športni park Dob, 24.11.2018, ob 14.00  Roltek Dob - Brda 4:3  (2:1) 
18/19  2.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 12.08.2018, ob 17.30  Brda - Roltek Dob 1:1  (1:0) 
17/18  19.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 11.04.2018, ob 16.00  Brda - Roltek Dob 4:0  (2:0) 
17/18  4.krog  Dob, Športni park Dob, 26.08.2017, ob 17.00  Roltek Dob - Brda 1:1  (0:0) 
16/17  21.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 15.04.2017, ob 16.30  Roltek Dob - Brda 2:1  (1:1) 
16/17  10.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 08.10.2016, ob 15.00  Roltek Dob - Brda 1:0  (1:0) 
16/17  1.krog  VIPOLŽE, 07.08.2016, ob 17.30  Brda - Roltek Dob 2:2  (2:1) 

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA