3. krog |  Brežice, Stadion Brežice |  10.08.2019 ob 17.30

Brežice Terme Čatež

2 : 0

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Bezjak Boštjan (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Klinc Jožef
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brežice Terme Čatež
N
Koper 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Koroška Dravograd
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
N
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 4 2 1 1 9
ND Beltinci 4 1 1 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 2 2 0 0 7
ND Beltinci 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brežice - Terme Čatež 2 0 1 1 2
ND Beltinci 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

19/20  18.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 17.11.2019, ob 13.30  Beltinci Klima Tratnjek - Brežice Terme Čatež 1:1  (1:0) 
19/20  3.krog  Brežice, Stadion Brežice, 10.08.2019, ob 17.30  Brežice Terme Čatež - Beltinci Klima Tratnjek 2:0  (0:0) 
18/19  30.krog  Brežice, Stadion Brežice, 26.05.2019, ob 17.00  Brežice Terme Čatež - Beltinci 5:0  (3:0) 
18/19  15.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 11.11.2018, ob 14.00  Beltinci - Brežice Terme Čatež 2:1  (1:1) 

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA