3. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  10.08.2019 ob 17.30

Fužinar Vzajemci

2 : 4

Krško

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Šumer Žiga (2. pomoč)
Delegat: Jeneš Boris
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Krško
P
Krško 2 : 3 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Krško
P
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Rogaška 0 : 2 Krško
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 3
Krško 2 1 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 0 1 2
Krško 1 1 0 0 4
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 1 0 0 1
Krško 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

19/20  18.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 19.11.2019, ob 17.00  Krško - Fužinar Vzajemci 0:1  (0:1) 
19/20  3.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 10.08.2019, ob 17.30  Fužinar Vzajemci - Krško 2:4  (0:2) 

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA