2. krog |  Dob, Športni park Dob |  03.08.2019 ob 17.30

Roltek Dob

3 : 3

Jadran Dekani

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Cotič Urban (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
Z
Roltek Dob 2 : 0 Gorica
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 1 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Jadran Dekani
P
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 1 : 1 Krško
Z
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 7 3 3 1 18
Jadran Dekani 7 1 3 3 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 4 3 1 0 12
Jadran Dekani 4 0 1 3 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 0 2 1 6
Jadran Dekani 3 1 2 0 7



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Dob, Športni park Dob, 22.08.2020, ob 17.00  Roltek Dob - Jadran Dekani 4:1  (2:0) 
19/20  17.krog  Dekani, Športni park Dekani, 09.11.2019, ob 14.00  Jadran Dekani - Roltek Dob 1:1  (0:0) 
19/20  2.krog  Dob, Športni park Dob, 03.08.2019, ob 17.30  Roltek Dob - Jadran Dekani 3:3  (1:0) 
18/19  16.krog  Dekani, Športni park Dekani, 17.11.2018, ob 14.00  Jadran Dekani - Roltek Dob 3:3  (2:2) 
18/19  1.krog  Dob, Športni park Dob, 04.08.2018, ob 17.30  Roltek Dob - Jadran Dekani 3:1  (2:0) 
17/18  20.krog  Domžale, Športni park Domžale, 24.03.2018, ob 15.00  Roltek Dob - Jadran Dekani 2:0  (1:0) 
17/18  5.krog  Dekani, Športni park Dekani, 03.09.2017, ob 16.30  Jadran Dekani - Roltek Dob 3:2  (1:0) 

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA