25. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  28.04.2019 ob 17.00

Brda

1 : 3

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
P
Vitanest Bilje 3 : 1 Brda
N
Brda 0 : 0 Brežice Terme Čatež
N
Fužinar Vzajemci 0 : 0 Brda
P
Brda 0 : 1 AŠK Bravo
N
Ankaran Hrvatini 0 : 0 Brda
Drava Dakinda Ptuj
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 AŠK Bravo
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
Drava Dakinda Ptuj 1 : 0 Beltinci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 8 2 0 6 16
NK Drava Dakinda Ptuj 8 6 0 2 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 4 0 0 4 4
NK Drava Dakinda Ptuj 4 4 0 0 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 4 2 0 2 12
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 11



Vse medsebojne tekme

19/20  3.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 11.08.2019, ob 17.30  Brda - Drava Dakinda Ptuj 2:3  (2:1) 
18/19  25.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 28.04.2019, ob 17.00  Brda - Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:1) 
18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Brda 1:2  (1:0) 
17/18  17.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 26.11.2017, ob 14.00  Brda - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.08.2017, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 5:2  (1:0) 
16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 20.05.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Brda 1:6  (1:4) 
16/17  11.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 15.10.2016, ob 15.00  Brda - Drava Ptuj 1:3  (0:1) 
16/17  2.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 13.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 4:2  (1:1) 

25. krog
Beltinci 0 : 3 CherryBox24 Tabor Sežana
Jadran Dekani 3 : 0 Ankaran Hrvatini
Ilirija 1911 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Krka 3 : 2 Brežice Terme Čatež
Nafta 1903 1 : 1 Vitanest Bilje
Roltek Dob 2 : 2 Rogaška
Kalcer Radomlje 3 : 2 AŠK Bravo
Brda 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA