23. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  12.04.2019 ob 16.30  | Prenos: Stream nzs.si

Kalcer Radomlje

3 : 1

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Cerovac Daniel (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
N
Roltek Dob 3 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Rogaška
P
Vitanest Bilje 5 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 AŠK Bravo
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
Drava Dakinda Ptuj 1 : 0 Beltinci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 7 4 1 2 13
NK Drava Dakinda Ptuj 7 2 1 4 8
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 4 3 1 0 9
NK Drava Dakinda Ptuj 4 0 1 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 4



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2019, ob 16.30  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (3:1) 
18/19  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.09.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 2:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 03.09.2017, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Drava Ptuj 3:2  (2:0) 
15/16  27.krog  Radomlje, Športni park, 21.05.2016, ob 17.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  17.krog  Radomlje, Športni park, 12.03.2016, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (0:1) 

23. krog
Kalcer Radomlje 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Ilirija 1911 4 : 0 Ankaran Hrvatini
Krka 1 : 2 AŠK Bravo
Nafta 1903 0 : 3 Fužinar Vzajemci
Roltek Dob 3 : 0 Brežice Terme Čatež
Rogaška 3 : 2 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 3 : 2 Beltinci
Brda 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA