17. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  24.11.2018 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Krka

2 : 3

Kalcer Radomlje

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Klopčič Bogomil
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
P
Krka 2 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Ilirija 1911 1 : 2 Krka
Z
Krka 1 : 0 CherryBox24 Tabor Sežana
N
Nafta 1903 2 : 2 Krka
N
Krka 1 : 1 Roltek Dob
Kalcer Radomlje
Z
Krka 2 : 3 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 2 Nafta 1903
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Roltek Dob
Z
Rogaška 0 : 5 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 6 : 0 Vitanest Bilje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 7 2 3 2 11
Kalcer Radomlje 7 2 3 2 9
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 3 2 0 1 7
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 0 3 1 4
Kalcer Radomlje 4 1 3 0 5



Vse medsebojne tekme

18/19  17.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 24.11.2018, ob 13.00  Krka - Kalcer Radomlje 2:3  (1:1) 
18/19  2.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 11.08.2018, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Krka 1:1  (0:0) 
17/18  30.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 26.05.2018, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Krka 1:1  (1:0) 
17/18  15.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 11.11.2017, ob 14.00  Krka - Kalcer Radomlje 2:1  (1:0) 
12/13  20.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 17.04.2013, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
12/13  18.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 30.03.2013, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  9.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 29.09.2012, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 

17. krog
Krka 2 : 3 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 0 Jadran Dekani
Roltek Dob 4 : 3 Brda
Rogaška 0 : 2 Beltinci
Vitanest Bilje 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brežice Terme Čatež 5 : 1 Ankaran Postojna
Fužinar Vzajemci 3 : 2 AŠK Bravo
Ilirija 1911 0 : 3 CherryBox24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 17 36
2 AŠK Bravo 17 33
3 CherryBox24 Tabor Sežana 17 33
4 Krka 17 30
5 Roltek Dob 17 30
6 Nafta 1903 17 29
7 Drava Dakinda Ptuj 17 28
8 Fužinar Vzajemci 17 25
9 Beltinci 17 20
10 Ankaran Postojna 17 20
11 Rogaška 17 18
12 Vitanest Bilje 17 18
13 Ilirija 1911 17 15
14 Jadran Dekani 17 14
15 Brda 17 13
16 Brežice Terme Čatež 17 13

STRELCI
1. Anel Hajrić 21
2. Papa Ibou Kebe 15
3. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
4. Žan Medved 10
Jaka Bizjak 10
Mustafa Nukić 10
7. Miha Kostanjšek 9
Žan Nikolić 9
9. Luka Cerar 8
10. Jernej Trstenjak 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
13. Marko Roginić 6
Matic Marcius 6
Nermin Haljeta 6
16. Mitja Križan 5
Denis Petrovič 5
Vedran Vinko 5
Ovbokha Agboyi 5
Dohyun Kim 5

DELI NA