16. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  18.11.2018 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Kalcer Radomlje

0 : 2

Nafta 1903

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Friš Tadej (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
N
Roltek Dob 3 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Rogaška
P
Vitanest Bilje 5 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Ilirija 1911
Z
Krka 1 : 3 Nafta 1903
P
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 1 Nafta 1903
N
Nafta 1903 0 : 0 Roltek Dob
Z
Rogaška 0 : 4 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 2 0 3 3
ND Lendava 1903 5 3 0 2 8
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 1
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 2
ND Lendava 1903 3 2 0 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Lendava, Športni park Lendava, 26.10.2019, ob 18.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 4:0  (3:0) 
18/19  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.11.2018, ob 13.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 0:2  (0:0) 
18/19  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 14.04.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:2  (0:1) 
17/18  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 23.09.2017, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 1:0  (1:0) 

16. krog
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Jadran Dekani 3 : 3 Roltek Dob
Kalcer Radomlje 0 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 2 Krka
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 AŠK Bravo
Beltinci 0 : 1 Vitanest Bilje
Brda 1 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA