13. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  31.10.2018 ob 11.30

Ilirija 1911

0 : 0

Rogaška

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija 1911
P
Nafta 1903 5 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Roltek Dob
P
Rogaška 3 : 0 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 0 : 0 Vitanest Bilje
P
Brežice Terme Čatež 3 : 1 Ilirija 1911
Rogaška
Z
Rogaška 3 : 0 Jadran Dekani
P
Kalcer Radomlje 3 : 1 Rogaška
Z
Rogaška 3 : 0 Ilirija 1911
P
Krka 2 : 1 Rogaška
P
Rogaška 0 : 4 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 4 2 1 1 6
Rogaška 4 1 1 2 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 2 1 1 0 4
Rogaška 2 0 1 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 2 1 0 1 2
Rogaška 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

18/19  28.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 15.05.2019, ob 17.00  Rogaška - Ilirija 1911 3:0  (1:0) 
18/19  13.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 31.10.2018, ob 11.30  Ilirija 1911 - Rogaška 0:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 14.04.2018, ob 16.30  Rogaška - Ilirija 1911 1:2  (1:0) 
17/18  8.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 23.09.2017, ob 16.00  Ilirija 1911 - Rogaška 4:1  (2:1) 

13. krog
Krka 1 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 4 : 1 Brežice Terme Čatež
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Ankaran Hrvatini
Nafta 1903 0 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Beltinci 1 : 3 AŠK Bravo
Brda 0 : 0 Fužinar Vzajemci
Ilirija 1911 0 : 0 Rogaška
Kalcer Radomlje 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA