12. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  21.10.2018 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

CherryBox24 Tabor Sežana

3 : 3

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč)
Delegat: Klopčič Bogomil
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CherryBox24 Tabor Sežana
P
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 4 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 1 Nafta 1903
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 AŠK Bravo
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
Drava Dakinda Ptuj 1 : 0 Beltinci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 1 3 0 6
NK Drava Dakinda Ptuj 4 0 3 1 5
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 0 2 0 4
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 2 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 1 0 2
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 1 1 1



Vse medsebojne tekme

18/19  27.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 11.05.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - CherryBox24 Tabor Sežana 1:1  (1:0) 
18/19  12.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 21.10.2018, ob 13.00  CherryBox24 Tabor Sežana - Drava Ptuj 3:3  (2:1) 
17/18  27.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 06.05.2018, ob 17.00  Cherrybox 24 Tabor Sežana - Drava Ptuj 1:1  (0:1) 
17/18  12.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.10.2017, ob 15.00  Drava Ptuj - Cherrybox 24 Tabor Sežana 0:1  (0:0) 

12. krog
Ankaran Hrvatini 2 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 3 : 1 Brda
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Jadran Dekani
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Kalcer Radomlje
Vitanest Bilje 1 : 2 Ilirija 1911
Rogaška 1 : 3 Krka
Roltek Dob 2 : 0 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA