11. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  13.10.2018 ob 15.30  | Prenos: Stream nzs.si

Nafta 1903

2 : 0

Rogaška

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Podobnik Mitja (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 350
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
3 Leon Šeruga
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
14 Mitja Novinič K
17 Damir Zeljko
19 Igor Prahić
20 Roland Paku
24 Vedran Vinko
26 Nikola Matas
32 Denis Cekovski


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
13 Marko Malešević
23 Arpad Vaš
27 Patrik Vöröš
55 Leon Leuštek

Rogaška
12 Filip Lojen V
2 Aleksander Močić
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
6 Tilen Ahec
8 Emil Hustić
9 David Firšt
11 Alen Neskič
14 Aleš Grošič K
16 Siniša Antonić
19 Ivan Firer


Rezervni igralci
23 Andraž Kobilšek V
13 Marko Žerak
15 Rok Zdovc
17 Tim Golob
20 Uroš Krivec
21 Matija Biruš
22 Rok Romih

Trener
Franc ml. Fridl

Trener
Ibrahim Neskić

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Igor Prahić 1 : 0 51'
Alen Ploj 2 : 0 84'

Dogodki
Stjepan Oštrek 5'
Aleš Grošič 25'
Alen Ploj 27'
Damir Zeljko 44'
Igor Prahić 55'
Menjava Biruš /  Hustić 60'
Menjava Vaš /  Matas 66'
Menjava Romih /  Firšt 73'
Menjava Malešević /  Oštrek 75'
Menjava Golob /  Antonić 78'
Vedran Vinko 79'
Menjava Leuštek /  Vinko 90'

11. krog
Roltek Dob 2 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Nafta 1903 2 : 0 Rogaška
Ilirija 1911 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Beltinci 1 : 4 Drava Dakinda Ptuj
Brda 1 : 0 Ankaran Hrvatini
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krka 5 : 0 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 0 : 5 AŠK Bravo

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA