8. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  21.09.2018 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Fužinar Vzajemci

0 : 0

Nafta 1903

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Bohinc Matjaž
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Beltinci 1 : 3 Fužinar Vzajemci
N
Fužinar Vzajemci 0 : 0 Brda
Z
Jadran Dekani 4 : 5 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 5 : 0 Ilirija 1911
Z
Krka 1 : 3 Nafta 1903
P
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 1 Nafta 1903
N
Nafta 1903 0 : 0 Roltek Dob
Z
Rogaška 0 : 4 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 1 2 4
ND Lendava 1903 4 2 1 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 1 1 0
ND Lendava 1903 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.04.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Fužinar Vzajemci 0:3  (0:1) 
18/19  8.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.09.2018, ob 16.00  Fužinar - Nafta 1903 0:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 07.04.2018, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Nafta 1903 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.09.2017, ob 16.00  Nafta 1903 - Fužinar Ravne Systems 2:1  (1:0) 

8. krog
Fužinar Vzajemci 0 : 0 Nafta 1903
AŠK Bravo 2 : 2 Krka
Ankaran Hrvatini 1 : 0 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Roltek Dob
Vitanest Bilje 1 : 0 Rogaška
CherryBox24 Tabor Sežana 4 : 2 Brda
Beltinci 1 : 2 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA