6. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  08.09.2018 ob 16.30  | Prenos: Stream nzs.si

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Rogaška

Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Novarlič Zoran
Št. gledalcev: 350
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
4 Denis Tubić
6 Mika Mario Rokavec
9 Yuto Sasaki
10 Denis Halilović K
15 Nemanja Gajić
17 Žan Medved
22 Dem Pljava
37 Kan Kovač
45 Dejan Kukić
72 Dominik Ivkič


Rezervni igralci
1 Uroš Poljanec V
2 Jordan Korošec
3 Jaka Bokšan
5 Nejc Rober
8 Herolind Cikaqi
62 Andraž Paradiž

Rogaška
12 Filip Lojen V
2 Aleksander Močić
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
6 Tilen Ahec
9 David Firšt
10 Ivan Firer
11 Alen Neskič
13 Marko Žerak
14 Aleš Grošič K
17 Tim Golob


Rezervni igralci
23 Andraž Kobilšek V
3 Denis Mraz
8 Emil Hustić
15 Rok Zdovc
16 Siniša Antonić
18 Urban Jančič
22 Rok Romih

Trener

Trener
Ibrahim Neskić

Sodnik
Alen Bubek

Zadetki
Tim Golob 0 : 1 32'
Nemanja Gajić (11m) 1 : 1 87'

Dogodki
Goran Čuček 24'
Žan Medved 27'
Dominik Ivkič 38'
Nemanja Gajić 39'
Menjava Romih /  Šmigoc 46'
Menjava Mraz /  Čuček 57'
Menjava Rober /  Sasaki 61'
Aleš Grošič 64'
Menjava Cikaqi /  Rokavec 69'
Menjava Antonić /  Firšt 75'
Nejc Rober 75'
Menjava Paradiž /  Kovač 76'
Tilen Ahec 87'
Denis Halilović 93'
Denis Mraz 93'

6. krog
Drava Dakinda Ptuj 2 : 1 Krka
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Rogaška
Brežice Terme Čatež 2 : 1 Vitanest Bilje
Beltinci 5 : 1 Ilirija 1911
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 1 Jadran Dekani
Brda 1 : 3 Kalcer Radomlje
AŠK Bravo 1 : 0 Roltek Dob

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA