4. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  25.08.2018 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

1 : 2

Roltek Dob

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 200
Drava Dakinda Ptuj
1 Aleksander Šeliga V
5 Denis Vezjak
8 Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo
9 Jon Šporn K
11 Jaka Bizjak
14 Luka Petek
15 David Lonzarić
18 Rok Pirtovšek
23 Mitja Rešek
27 Timotej Mate
87 Luka Lovenjak


Rezervni igralci
32 Žan Hrastnik V
2 Ignacio Nahuel Cuffaro
6 Matevž Kukovec
10 Nastja Čeh
19 Svit Sešlar
44 Tin Martić
88 Duje Filipović

Roltek Dob
13 Matic Čretnik V
5 Luka Guček
8 Albert Račić
9 Gaber Petric
10 Matic Mlakar
14 Gašper Hrovat
17 Klemen Kunstelj K
19 Denis Petrovič
22 Andraž Žinič
23 Lovro Vrandečič
24 Dino Suljević


Rezervni igralci
12 Tadej Avsec V
2 Žiga Avbelj
7 Armin Pašić
11 Nejc Levec
20 Rok Bergant
21 Emir Velić
58 Ivica Perić

Trener
Simon Sešlar

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Matic Mlakar 0 : 1 54'
Gaber Petric 0 : 2 62'
Nastja Čeh (11m) 1 : 2 89'

Dogodki
Menjava Čeh /  Šporn 36'
Menjava Cuffaro /  Lovenjak 57'
Nastja Čeh 60'
Luka Petek 63'
Menjava Levec /  Petrovič 69'
Menjava Sešlar /  Vezjak 69'
Lovro Vrandečič 78'
Menjava Avbelj /  Petric 80'
Menjava Pašić /  Mlakar 87'

4. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Ankaran Hrvatini 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 4 : 0 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Krka
Beltinci 2 : 4 Nafta 1903
Jadran Dekani 3 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA