4. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  25.08.2018 ob 17.00

CherryBox24 Tabor Sežana

1 : 0

Kalcer Radomlje

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CherryBox24 Tabor Sežana
P
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 4 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 1 Nafta 1903
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Roltek Dob
Kalcer Radomlje
N
Roltek Dob 3 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Rogaška
P
Vitanest Bilje 5 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 1 Brežice Terme Čatež
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 2 1 1 5
Kalcer Radomlje 4 1 1 2 4
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 0 1 1
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 3
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 1 1 0 4
Kalcer Radomlje 2 0 1 1 1



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 16.03.2019, ob 15.00  Kalcer Radomlje - CherryBox24 Tabor Sežana 0:3  (0:2) 
18/19  4.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 25.08.2018, ob 17.00  CherryBox24 Tabor Sežana - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
17/18  16.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 19.11.2017, ob 14.00  Cherrybox 24 Tabor Sežana - Kalcer Radomlje 0:3  (0:2) 
17/18  1.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 05.08.2017, ob 17.30  Kalcer Radomlje - Cherrybox 24 Tabor Sežana 1:1  (0:0) 

4. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Ankaran Hrvatini 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 4 : 0 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Krka
Beltinci 2 : 4 Nafta 1903
Jadran Dekani 3 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA