2. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  11.08.2018 ob 17.30  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

3 : 0

Vitanest Bilje

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 AŠK Bravo
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
Drava Dakinda Ptuj 1 : 0 Beltinci
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 3 : 1 Brda
Z
Jadran Dekani 0 : 3 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 5 : 2 Kalcer Radomlje
N
Ilirija 1911 0 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 1 1 0 4
Vitanest Bilje 2 0 1 1 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 1 1 0 0 3
Vitanest Bilje 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 1 0 1 0 1
Vitanest Bilje 1 0 1 0 1



Vse medsebojne tekme

18/19  17.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 24.11.2018, ob 14.00  Vitanest Bilje - Drava Ptuj 1:1  (0:0) 
18/19  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 11.08.2018, ob 17.30  Drava Ptuj - Vitanest Bilje 3:0  (2:0) 

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA