2. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  11.08.2018 ob 17.30  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

3 : 0

Vitanest Bilje

Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 250
Drava Dakinda Ptuj
1 Aleksander Šeliga V
2 Ignacio Nahuel Cuffaro
7 Andraž Kolar
8 Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo
9 Jon Šporn K
11 Jaka Bizjak
14 Luka Petek
18 Rok Pirtovšek
23 Mitja Rešek
27 Timotej Mate
87 Luka Lovenjak


Rezervni igralci
32 Žan Hrastnik V
6 Matevž Kukovec
10 Nastja Čeh
15 David Lonzarić
16 Anej Kolar
19 Svit Sešlar
44 Tin Martić

Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
4 Matija Pušnar
6 Matic Ferjančič
7 Boštjan Frelih
9 Tilen Nagode
10 Nejc Doplihar K
14 Tine Koron
16 Jan Pečenko
17 Luka Tragin
19 Kevin Humar
24 Luka Žižmond


Rezervni igralci
12 Jan Zagomilšek V
3 Marko Furlan
8 Luka Bragato
11 Matej Žižmond
15 Aljaž Puc
18 Luka Beltram
22 David Frelih

Trener
Simon Sešlar

Trener
Sandi Valentinčič

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 1 : 0 14'
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 2 : 0 17'
Jaka Bizjak 3 : 0 47'

Dogodki
Menjava Furlan /  Frelih 46'
Menjava Čeh /  Cuffaro 46'
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 54'
Menjava Sešlar /  Kolar 60'
Menjava Frelih /  Žižmond 67'
Menjava Puc /  Doplihar 76'
Menjava Kukovec /  Mate 76'

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA