2. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  12.08.2018 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

CherryBox24 Tabor Sežana

2 : 0

Ilirija 1911

Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Ajdovec Rafael (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Govedarevič Stevo
Št. gledalcev: 300

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

CherryBox24 Tabor Sežana
P
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Z
Ankaran Hrvatini 0 : 4 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 1 Nafta 1903
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana
Z
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Roltek Dob
Ilirija 1911
P
Nafta 1903 5 : 0 Ilirija 1911
Z
Ilirija 1911 2 : 0 Roltek Dob
P
Rogaška 3 : 0 Ilirija 1911
N
Ilirija 1911 0 : 0 Vitanest Bilje
P
Brežice Terme Čatež 3 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 4 4 0 0 11
ND Ilirija 4 0 0 4 2
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 2 0 0 5
ND Ilirija 2 0 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 2 2 0 0 6
ND Ilirija 2 0 0 2 0



Vse medsebojne tekme

18/19  17.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.11.2018, ob 14.00  Ilirija 1911 - CherryBox24 Tabor Sežana 0:3  (0:1) 
18/19  2.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 12.08.2018, ob 17.30  CherryBox24 Tabor Sežana - Ilirija 1911 2:0  (0:0) 
17/18  17.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 25.11.2017, ob 14.00  Ilirija 1911 - Cherrybox 24 Tabor Sežana 0:3  (0:1) 
17/18  2.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 12.08.2017, ob 17.30  Cherrybox 24 Tabor Sežana - Ilirija 1911 3:2  (1:0) 

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA