16. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  18.11.2023 ob 10.00

Kety Emmi&Impol Bistrica

3 : 2

Novogradnje MB Tabor


Sodniki: Kramberger Nejc (glavni sodnik), Erker Andrej (1. pomoč), Verko Žak (2. pomoč)
Delegat: Ozmec Drago
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 2 Novogradnje MB Tabor
Z
Drava 0 : 4 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 0 Šampion ZEUS
P
Krško Posavje 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 0 Veržej Sparta Slatina
Novogradnje MB Tabor
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 2 Novogradnje MB Tabor
Z
Šampion ZEUS 0 : 1 Novogradnje MB Tabor
N
Veržej Sparta Slatina 0 : 0 Novogradnje MB Tabor
Z
Novogradnje MB Tabor 1 : 0 Nafta 1903
Z
Rudar Velenje 0 : 1 Novogradnje MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 2 0 0 5
NK MB Tabor 2 0 0 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 1 0 0 3
NK MB Tabor 1 0 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 1 0 0 2
NK MB Tabor 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 18.11.2023, ob 10.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - NK MB Tabor 3:2  (1:1) 
23/24  7.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 17.09.2023, ob 11.00  Novogradnje MB Tabor - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:2  (0:1) 

16. krog
Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 2 Novogradnje MB Tabor
Šampion ZEUS 0 : 0 Aluvar Beltinci
Nafta 1903 7 : 1 Krško Posavje
Rudar Velenje 1 : 0 Drava
Veržej Sparta Slatina 3 : 0 Miklavž

LESTVICA
1 Kety Emmi&Impol Bistrica 16 40
2 Krško Posavje 16 34
3 Nafta 1903 16 33
4 Veržej Sparta Slatina 16 25
5 Novogradnje MB Tabor 16 24
6 Aluvar Beltinci 16 23
7 Rudar Velenje 16 23
8 Šampion ZEUS 16 18
9 Miklavž 16 8
10 Drava 16 0

STRELCI
1. Miha Šarkezi 14
2. Miha Kokaš 13
Gašper Faktor 13
4. Svit Medved 12
Nik Hočevar 12
6. Ismail Iseni 11
7. Vid Čeč 9
8. Valentin Vukovič Kosi 7
Nardi Përzhaku 7
10. Tim Hvalič 6
11. Tjaš Klemenčič Florjanc 5
Aljaž Mraz 5
Patrik Papotnik 5
Jakob Cigüt 5
Lan Sentič 5
16. Nik Marušič 4
Nino Strnad 4
Amel Dulić 4
Alen Balažic 4
Arnel Kuntner Taraj 4

DELI NA