14. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  05.11.2023 ob 14.00

Šampion Trgovine Jager

0 : 2

Novogradnje MB Tabor


Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Verko Lan (2. pomoč)
Delegat: Ozmec Drago
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion Trgovine Jager
P
Šampion Trgovine Jager 1 : 2 Brežice 1919
P
NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 2 Šampion Trgovine Jager
P
Šampion Trgovine Jager 0 : 2 Novogradnje MB Tabor
N
Šampion Trgovine Jager 0 : 0 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Z
Malečnik 1 : 5 Šampion Trgovine Jager
Novogradnje MB Tabor
Z
Novogradnje MB Tabor 5 : 1 Avto Rajh Ljutomer
P
Brežice 1919 5 : 2 Novogradnje MB Tabor
Z
Šampion Trgovine Jager 0 : 2 Novogradnje MB Tabor
Z
Malečnik 1 : 4 Novogradnje MB Tabor
Z
Združena Savinjska 1 : 5 Novogradnje MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Šampion 16 6 2 8 29
NK MB Tabor 16 8 2 6 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Šampion 7 5 1 1 18
NK MB Tabor 7 1 1 5 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Šampion 9 1 1 7 11
NK MB Tabor 9 7 1 1 16



Vse medsebojne tekme

23/24  14.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 05.11.2023, ob 14.00  Šampion Trgovine Jager - NK MB Tabor 0:2  (0:1) 
23/24  5.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 03.09.2023, ob 16.30  Novogradnje MB Tabor - NK Šampion 3:2  (2:2) 
22/23  22.krog  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 16.04.2023, ob 19.45  Mb Tabor - NK Šampion 0:3  (0:1) 
22/23  14.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 05.11.2022, ob 14.00  Šampion - NK MB Tabor 2:0  (0:0) 
22/23  5.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 03.09.2022, ob 16.30  Mb Tabor - NK Šampion 2:1  (1:0) 
21/22  20.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 07.05.2022, ob 17.00  MB Tabor - NK Šampion 3:2  (3:2) 
21/22  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 16.10.2021, ob 16.00  Šampion - NK MB Tabor 3:2  (1:1) 
20/21  7.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 10.10.2020, ob 15.30  MB Tabor - NK Šampion 1:0  (1:0) 
19/20  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 19.10.2019, ob 16.00  NK Šampion - NK MB Tabor 4:1  (2:0) 
19/20  2.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 29.08.2019, ob 16.00  NK MB Tabor - NK Šampion 3:1  (2:0) 
18/19  25.krog  Vransko, Stadion Videm Vransko, 12.05.2019, ob 17.00  NK Šampion - NK MB Tabor 3:0  (1:0) 
18/19  18.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 23.03.2019, ob 15.00  NK MB Tabor - NK Šampion 0:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 06.10.2018, ob 16.00  NK Šampion - NK MB Tabor 1:1  (1:0) 
17/18  24.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.05.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - NK Šampion 2:1  (2:1) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.10.2017, ob 14.30  NK Šampion - NK MB Tabor 5:1  (4:1) 
17/18  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.08.2017, ob 17.30  NK MB Tabor - NK Šampion 2:1  (0:0) 

14. krog
NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Krško 1 : 2 Drava Ptuj
Šampion Trgovine Jager 0 : 2 Novogradnje MB Tabor
Malečnik 0 : 6 Brežice 1919
Združena Savinjska 3 : 0 Avto Rajh Ljutomer

LESTVICA
1 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 16 36
2 Drava Ptuj 16 36
3 Ketty Emmi&Impol Bistrica 16 32
4 Brežice 1919 16 31
5 Novogradnje MB Tabor 16 28
6 Šampion Trgovine Jager 16 20
7 Avto Rajh Ljutomer 16 18
8 Združena Savinjska 16 17
9 Krško 16 13
10 Malečnik 16 1

STRELCI
1. Nejc Krivec 15
2. Klemen Mlakar 13
3. Lev Sirk 12
4. Nejc Kop 11
5. Marko Domagoj Jadrić 10
Leon Šiljeg 10
7. Nik Gašper Hodnik 9
8. Timon Regvar 8
Nik Brence 8
10. Roko Begonja 7
11. Tomaž Novak 6
Ikenna Divine Igwe 6
Liam Doplihar 6
Anej Rudolf 6
Matevž Šega 6
Domen Strgar 6
Matic Kotnik 6
Maks Markelc 6
19. Lovro Markoli 5
Denis Kosi 5

DELI NA