13. krog |  Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  29.10.2023 ob 14.00

Drava Ptuj

3 : 0

Fužinar Ravne


Sodniki: Grošič Kenan (glavni sodnik), Carevič Milan (1. pomoč), Arih Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Kokol Miro
Št. gledalcev: 105

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Ptuj
Z
Malečnik 0 : 11 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 2 : 1 Združena Savinjska
Z
Krško 1 : 2 Drava Ptuj
Z
Drava Ptuj 3 : 0 Fužinar Ravne
P
Ketty Emmi&Impol Bistrica 4 : 0 Drava Ptuj
Fužinar Ravne
Z
Krško 3 : 4 Fužinar Ravne
Z
Fužinar Ravne 3 : 2 Šampion Trgovine Jager
Z
Fužinar Ravne 3 : 1 Ketty Emmi&Impol Bistrica
P
Drava Ptuj 3 : 0 Fužinar Ravne
Z
Fužinar Ravne 1 : 0 Avto Rajh Ljutomer


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 3 0 2 16
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 2 0 3 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 9
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 1 0 2 7
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 10



Vse medsebojne tekme

23/24  13.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.10.2023, ob 14.00  Drava Ptuj - KNK Fužinar, socialno podjetje 3:0  (2:0) 
23/24  4.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 31.08.2023, ob 17.00  Fužinar Ravne - NK Drava Dakinda Ptuj 3:1  (1:0) 
22/23  20.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 02.04.2023, ob 16.00  Fužinar SIJ Ravne Systems - NK Drava Dakinda Ptuj 2:4  (1:3) 
22/23  15.krog  Črna na Koroškem, Stadion Peca, Črna na Koroškem, 13.11.2022, ob 15.00  Fužinar SIJ Ravne Systems - NK Drava Dakinda Ptuj 5:2  (3:1) 
22/23  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 11.09.2022, ob 16.30  Drava Ptuj - KNK Fužinar, socialno podjetje 6:0  (3:0) 

13. krog
Drava Ptuj 3 : 0 Fužinar Ravne
Avto Rajh Ljutomer 3 : 1 Krško
Brežice 1919 2 : 0 Združena Savinjska
Malečnik 1 : 4 Novogradnje MB Tabor
Šampion Trgovine Jager 0 : 0 Ketty Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Drava Ptuj 16 36
2 Fužinar Ravne 16 36
3 Ketty Emmi&Impol Bistrica 16 32
4 Brežice 1919 16 31
5 Novogradnje MB Tabor 16 28
6 Šampion Trgovine Jager 16 20
7 Avto Rajh Ljutomer 16 18
8 Združena Savinjska 16 17
9 Krško 16 13
10 Malečnik 16 1

STRELCI
1. Nejc Krivec 15
2. Klemen Mlakar 13
3. Lev Sirk 12
4. Nejc Kop 11
5. Marko Domagoj Jadrić 10
Leon Šiljeg 10
7. Nik Gašper Hodnik 9
8. Timon Regvar 8
Nik Brence 8
10. Roko Begonja 7
11. Tomaž Novak 6
Ikenna Divine Igwe 6
Liam Doplihar 6
Anej Rudolf 6
Matevž Šega 6
Domen Strgar 6
Matic Kotnik 6
Maks Markelc 6
19. Lovro Markoli 5
Denis Kosi 5

DELI NA