12. krog |  Vransko, Stadion Videm Vransko |  22.10.2023 ob 15.00

Združena Savinjska

1 : 5

Novogradnje MB Tabor


Sodniki: Pirečnik Rok Jože (glavni sodnik), Carevič Milan (1. pomoč), Vasle Žan Luka (2. pomoč)
Delegat: Audič Ladislav
Št. gledalcev: 90
Združena Savinjska
1 Svit Zagoričnik V
4 Andraž Korenak
6 Jure Novak K
7 Dominik Vrbovšek
8 Gal Turecki
9 Pascal Mojzeš
10 LOVRO GOLTNIK
14 Luka Božič
15 Aleksandros Spiridon Rauter Milenov
23 Enej Brečko
82 Alen Popović


Rezervni igralci
11 Lovro Praprotnik
13 Jurij Kralj
24 Jaka Škapin
25 Slavko Maslić
30 Aleš Poljanšek
77 Lan Sonjak

Novogradnje MB Tabor
1 Jakob Camloh V
3 Luka Gašperut
4 Besar Ganiu
5 Maid Hodžić K
6 Luka Hajdinjak
7 Žiga Kasjak
10 Agim Haliti
11 Lukas Kocmut
13 Žiga Strniša
14 Niko Črnčič
15 Matjaž Sep


Rezervni igralci
22 Alex Furjan V
2 Maj Čertalič
9 Nejc Kop
12 Gal Mauko
18 Jure Boršič

Trener
Saša Bakarić

Trener
Matej Planinc

Sodnik
Rok Jože Pirečnik

Zadetki
Matjaž Sep 0 : 1 14'
Jure Boršič 0 : 2 61'
Nejc Kop 0 : 3 68'
Nejc Kop 0 : 4 75'
Nejc Kop 0 : 5 79'
Jure Novak 1 : 5 84'

Dogodki
Aleksandros Spiridon Rauter Milenov 42'
Menjava Kralj /  Popović 46'
Menjava Škapin /  Božič 46'
Menjava Poljanšek /  Rauter Milenov 46'
Menjava Maslić /  GOLTNIK 46'
Menjava Boršič /  Kasjak 46'
Menjava Mauko /  Kocmut 46'
Luka Hajdinjak 47'
Menjava Kop /  Sep 55'
Menjava Čertalič /  Ganiu 73'
Jaka Škapin 73'
Menjava Sonjak /  Korenak 77'

12. krog
Združena Savinjska 1 : 5 Novogradnje MB Tabor
Fužinar Ravne 1 : 0 Avto Rajh Ljutomer
Ketty Emmi&Impol Bistrica 4 : 0 Drava Ptuj
Krško 1 : 3 Brežice 1919
Malečnik 1 : 5 Šampion Trgovine Jager

LESTVICA
1 Fužinar Ravne 16 36
2 Drava Ptuj 16 36
3 Ketty Emmi&Impol Bistrica 16 32
4 Brežice 1919 16 31
5 Novogradnje MB Tabor 16 28
6 Šampion Trgovine Jager 16 20
7 Avto Rajh Ljutomer 16 18
8 Združena Savinjska 16 17
9 Krško 16 13
10 Malečnik 16 1

STRELCI
1. Nejc Krivec 15
2. Klemen Mlakar 13
3. Lev Sirk 12
4. Nejc Kop 11
5. Marko Domagoj Jadrić 10
Leon Šiljeg 10
7. Nik Gašper Hodnik 9
8. Timon Regvar 8
Nik Brence 8
10. Roko Begonja 7
11. Tomaž Novak 6
Ikenna Divine Igwe 6
Liam Doplihar 6
Anej Rudolf 6
Matevž Šega 6
Domen Strgar 6
Matic Kotnik 6
Maks Markelc 6
19. Lovro Markoli 5
Denis Kosi 5

DELI NA