6. krog |  Malečnik, Igrišče Malečnik |  10.09.2023 ob 13.00

Malečnik

0 : 1

Avto Rajh Ljutomer


Sodniki: Pišek Rok (glavni sodnik), Arnuš David (1. pomoč), Kramberger Nejc (2. pomoč)
Delegat: Lepej Drago
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Malečnik
P
Malečnik 0 : 11 Drava Ptuj
P
Avto Rajh Ljutomer 7 : 1 Malečnik
P
Malečnik 0 : 6 Brežice 1919
P
Malečnik 1 : 4 Novogradnje MB Tabor
P
Malečnik 1 : 5 Šampion Trgovine Jager
Avto Rajh Ljutomer
P
Novogradnje MB Tabor 5 : 1 Avto Rajh Ljutomer
Z
Avto Rajh Ljutomer 7 : 1 Malečnik
P
Združena Savinjska 3 : 0 Avto Rajh Ljutomer
Z
Avto Rajh Ljutomer 3 : 1 Krško
P
Fužinar Ravne 1 : 0 Avto Rajh Ljutomer


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Malečnik 6 1 1 4 10
Ljutomer 6 4 1 1 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Malečnik 3 1 0 2 6
Ljutomer 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Malečnik 3 0 1 2 4
Ljutomer 3 2 1 0 12



Vse medsebojne tekme

23/24  15.krog  Ljutomer, ŠRC Ljutomer, 11.11.2023, ob 14.00  Avto Rajh Ljutomer - Malečnik 7:1  (2:0) 
23/24  6.krog  Malečnik, Igrišče Malečnik, 10.09.2023, ob 13.00  Malečnik - Ljutomer 0:1  (0:1) 
07/08  21.krog  LJUTOMER, LJUTOMER, 27.04.2008, ob 17.00  - Malečnik 3:3  (1:0) 
07/08  8.krog  Maribor, Maribor, 30.09.2007, ob 16:00  - Ljutomer 1:3  (1:0) 
06/07  18.krog  Ljutomer, Ljutomer, 07.04.2007, ob 17.00  - Malečnik 2:0  (1:0) 
06/07  5.krog  Maribor, Maribor, 10.09.2006, ob 17:00  - Ljutomer 5:1  (2:0) 

6. krog
Novogradnje MB Tabor 2 : 1 Brežice 1919
Malečnik 0 : 1 Avto Rajh Ljutomer
Šampion Trgovine Jager 2 : 3 Fužinar Ravne
Krško 0 : 3 Ketty Emmi&Impol Bistrica
Združena Savinjska 3 : 6 Drava Ptuj

LESTVICA
1 Fužinar Ravne 16 36
2 Drava Ptuj 16 36
3 Ketty Emmi&Impol Bistrica 16 32
4 Brežice 1919 16 31
5 Novogradnje MB Tabor 16 28
6 Šampion Trgovine Jager 16 20
7 Avto Rajh Ljutomer 16 18
8 Združena Savinjska 16 17
9 Krško 16 13
10 Malečnik 16 1

STRELCI
1. Nejc Krivec 15
2. Klemen Mlakar 13
3. Lev Sirk 12
4. Nejc Kop 11
5. Marko Domagoj Jadrić 10
Leon Šiljeg 10
7. Nik Gašper Hodnik 9
8. Timon Regvar 8
Nik Brence 8
10. Roko Begonja 7
11. Tomaž Novak 6
Ikenna Divine Igwe 6
Liam Doplihar 6
Anej Rudolf 6
Matevž Šega 6
Domen Strgar 6
Matic Kotnik 6
Maks Markelc 6
19. Lovro Markoli 5
Denis Kosi 5

DELI NA