Sodniki: | Kapun Matej (glavni sodnik), Forjanič Danjel (1. pomoč), Filipič Rene (2. pomoč) |
Delegat: | Tkalčič Silvester |
Št. gledalcev: | 30 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
N |
Nova KBM Aluminij | 0 : 0 | Maribor |
P |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Bravo Nova KBM |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 4 : 2 | Radomlje |
P |
Radomlje | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 3 : 2 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 2 : 1 | Maribor |
P |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 10 | 8 | 1 | 1 | 28 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 |
22/23 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 12.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 21.08.2022, ob 14.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:5 | (0:3) |
21/22 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 05.05.2022, ob 12.00 | Radomlje | - | Maribor | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 17.11.2021, ob 12.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (3:0) |
20/21 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 19.08.2020, ob 15.00 | Radomlje | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.10.2019, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:3 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 24.04.2019, ob 16.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:4 | (1:1) |
18/19 | 6.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 16.09.2018, ob 14.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.05.2018, ob 15.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 21.10.2017, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:3 | (0:1) |
10. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 1 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 5 : 2 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 3 : 4 | Mura |
Olimpija Ljubljana | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 1 : 0 | Bravo Nova KBM |
Maribor | 4 : 0 | Radomlje |
Krka | 2 : 0 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |