9. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2 |  16.10.2021 ob 13.00

Nova KBM Aluminij

1 : 0

Mura


Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nova KBM Aluminij
N
Nova KBM Aluminij 0 : 0 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 4 : 0 Triglav Kranj
P
Mura 2 : 0 Nova KBM Aluminij
N
Nova KBM Aluminij 1 : 1 A2S Celje
Mura
Z
Mura 5 : 0 Olimpija Ljubljana
N
Triglav Kranj 1 : 1 Mura
Z
Mura 4 : 1 A2S Celje
Z
Mura 2 : 0 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 8 4 1 3 11
Mura 8 3 1 4 10
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 4 1 0 9
Mura 5 0 1 4 4
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 0 0 3 2
Mura 3 3 0 0 6



Vse medsebojne tekme

21/22  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 11.00  Mura - Nova KBM Aluminij 2:0  (0:0) 
21/22  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2, 16.10.2021, ob 13.00  Nova KBM Aluminij - Mura 1:0  (1:0) 
20/21  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 11.00  Aluminij - Mura 2:2  (1:0) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:1  (2:0) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 14.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Mura 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 11.00  Mura - Aluminij 2:1  (0:1) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 11.00  Aluminij - Mura 2:1  (0:1) 

9. krog
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Mura
Drava Ptuj 1 : 6 Domžale
Krka 1 : 1 A2S Celje
Koper 1 : 4 Brinje Grosuplje
Bravo Nova KBM 2 : 0 Maribor
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Triglav Kranj
Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 25 54
2 Ilirija Extra-Lux 25 48
3 Krka 25 47
4 Mura 25 46
5 Domžale 25 45
6 Bravo Nova KBM 25 43
7 Maribor 25 41
8 Nova KBM Aluminij 25 38
9 A2S Celje 25 34
10 Koper 25 31
11 Olimpija Ljubljana 25 30
12 Radomlje 25 17
13 Triglav Kranj 25 11
14 Drava Ptuj 25 8

STRELCI
1. Niko Kasalo 26
2. Tilen Kovačič 17
3. Mark Šerbec 15
4. Luka Topalović 14
5. Patrik Katič 13
6. Tian Kujović 12
Aleks Ristić 12
8. Luka Mlakar 11
Jaka Čuber Potočnik 11
Luka Pučnik 11
11. Kristijan Bandur 9
Vid Štefanec 9
Vid Hojč 9
14. Edmond Imeraj 8
Mark Vuleta 8
16. Riad Silajdžić 7
Sašo Lovrec 7
Anej Dukarić 7
Enej Šarlah 7
Lucas Mačak 7

DELI NA