Sodniki: | Založnik Vito (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč) |
Delegat: | Mijatovič Goran |
Št. gledalcev: | 50 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 5 : 0 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 4 : 1 | A2S Celje |
Z |
Mura | 2 : 0 | Nova KBM Aluminij |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Domžale |
Z |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | ||
ND Ilirija | 11 | 6 | 3 | 2 | 20 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | ||
ND Ilirija | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 |
23/24 | 23.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 13.04.2024, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 2:2 | (2:1) |
23/24 | 10.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 08.10.2023, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:2 | (2:1) |
22/23 | 16.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2023, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
22/23 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2022, ob 11.30 | Mura | - | ND Ilirija | 2:3 | (2:2) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.04.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 25.09.2021, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 23.08.2020, ob 15.00 | Mura | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.30 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.08.2019, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2019, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 10.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 13.10.2018, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:1) |
8. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Bravo Nova KBM |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Radomlje |
Maribor | 4 : 1 | Drava Ptuj |
A2S Celje | 1 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Krka |
Domžale | 6 : 1 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |