Sodniki: | Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Herženjak Patrik (2. pomoč) |
Delegat: | Mijatovič Goran |
Št. gledalcev: | 100 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
A2S Celje | 2 : 1 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 2 : 4 | Koper |
P |
Krka | 1 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 0 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Domžale | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Domžale |
Z |
Maribor | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | ||
ND Ilirija | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
ND Ilirija | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
ND Ilirija | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
21/22 | 16.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2022, ob 12.30 | Ilirija Extra-Lux | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (2:0) |
21/22 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 18.08.2021, ob 15.00 | Drava Ptuj | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.04.2021, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | ND Ilirija | 2:5 | (0:2) |
18/19 | 26.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 15.30 | Drava Dakinda Ptuj | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
18/19 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (1:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 1 : 0 | A2S Celje |
Domžale | 2 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Krka | 1 : 2 | Mura |
Drava Ptuj | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo Nova KBM | 4 : 1 | Radomlje |
Koper | 1 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |