Sodniki: | Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Kmetec Mark (2. pomoč) |
Delegat: | Rogelj Roman |
Št. gledalcev: | 100 |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 5 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | Radomlje |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
A2S Celje | 2 : 1 | Drava Ptuj |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 3 : 0 | Koper |
P |
Mura | 4 : 1 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 1 : 0 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 28 | 11 | 6 | 11 | 35 | ||
Celje | 28 | 11 | 6 | 11 | 27 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 | ||
Celje | 13 | 6 | 1 | 6 | 13 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Olimpija Ljubljana | 15 | 5 | 5 | 5 | 15 | ||
Celje | 15 | 5 | 5 | 5 | 14 |
23/24 | 13.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 04.11.2023, ob 15.00 | A2S Celje | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 31.03.2023, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 03.09.2022, ob 13.30 | A2S Celje | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 14.krog | Celje, Štadion Z'dežele, 21.11.2021, ob 11.30 | A2S Celje | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.08.2021, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 2:3 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.09.2020, ob 15.30 | A2S Celje | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 01.12.2019, ob 11.00 | VOC Celje | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.08.2019, ob 10.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 20.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2019, ob 13.00 | VOC Celje | - | Olimpija Ljubljana | 1:5 | (0:1) |
18/19 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.09.2018, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 21.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 14.04.2018, ob 11.00 | VOC Celje | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) |
17/18 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 30.09.2017, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
16/17 | 23.krog | Štore, Na Lipi v Štorah, 07.05.2017, ob 15.00 | Celje | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 10.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 15.10.2016, ob 13.00 | Olimpija Ljubljana | - | Celje | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 27.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 07.05.2016, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 12.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 24.10.2015, ob 13.00 | - | Celje | 1:2 | (1:1) | |
14/15 | 17.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 15.11.2014, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 2.krog | Ljubljana-Bežigrad, Jama umetna trava, 13.08.2014, ob 15.30 | - | Celje | 4:2 | (1:0) | |
13/14 | 24.krog | Celje, OLIMP - umetna trava, 19.04.2014, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:1) | |
13/14 | 9.krog | Ljubljanma, ŠC Jama - umetna trava, 02.10.2013, ob 14.00 | - | Celje | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 17.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 10.03.2013, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:0) | |
12/13 | 2.krog | Ljubljana, Jama, umetna trava, 18.08.2012, ob 16.00 | - | Celje | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 28.krog | Ljubljana, ŠC Jama Ljubljana, 09.06.2012, ob 15.00 | - | Celje | 1:0 | (0:0) | |
11/12 | 13.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 05.11.2011, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:0 | (0:0) | |
10/11 | 30.krog | Ljubljana, Lj.Bežigrad-umetna trava, 12.06.2011, ob 15.00 | - | Celje | 3:1 | (1:0) | |
10/11 | 15.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 19.02.2011, ob 12.00 | - | Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) | |
09/10 | 23.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 10.04.2010, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 | (1:0) | |
09/10 | 8.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.09.2009, ob 14.00 | - | Celje | 1:1 | (1:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 2 : 3 | A2S Celje |
Drava Ptuj | 0 : 1 | Bravo Nova KBM |
Krka | 2 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | 1 : 1 | Radomlje |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Maribor | 4 : 0 | Triglav Kranj |
Domžale | 4 : 2 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 54 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 51 | |
3 | Krka | 26 | 50 | |
4 | Mura | 26 | 46 | |
5 | Domžale | 26 | 45 | |
6 | Maribor | 26 | 44 | |
7 | Bravo Nova KBM | 26 | 44 | |
8 | Nova KBM Aluminij | 26 | 41 | |
9 | A2S Celje | 26 | 37 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 26 | 33 | |
11 | Koper | 26 | 32 | |
12 | Radomlje | 26 | 17 | |
13 | Triglav Kranj | 26 | 11 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niko Kasalo | 26 |
2. | Tilen Kovačič | 19 |
3. | Mark Šerbec | 15 |
4. | Luka Topalović | 14 |
5. | Tian Kujović | 13 |
Luka Pučnik | 13 | |
Patrik Katič | 13 | |
8. | Aleks Ristić | 12 |
9. | Luka Mlakar | 11 |
Jaka Čuber Potočnik | 11 | |
11. | Vid Štefanec | 10 |
12. | Kristijan Bandur | 9 |
Vid Hojč | 9 | |
14. | Aldin Jakupović | 8 |
Edmond Imeraj | 8 | |
Sašo Lovrec | 8 | |
Riad Silajdžić | 8 | |
Mark Vuleta | 8 | |
Lucas Mačak | 8 | |
20. | Anej Dukarić | 7 |