5. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  12.09.2020 ob 14.30

Aluminij

4 : 3

Brinje Grosuplje


Sodniki: Mitrovič Marko (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Kresnik Dejan
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
N
Aluminij 2 : 2 Mura
P
A2S Celje 2 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Gorica
Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 1 A2S Celje
N
Maribor 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 3 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Gorica 3 : 1 Brinje Grosuplje
N
Brinje Grosuplje 3 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 1 1 1 6
NK Brinje-Grosuplje 3 1 1 1 7
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 2 1 0 1 5
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 1 0 1 0 1
NK Brinje-Grosuplje 1 0 1 0 1



Vse medsebojne tekme

21/22  14.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 11.00  Nova KBM Aluminij - Brinje Grosuplje 1:3  (1:0) 
21/22  1.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 07.08.2021, ob 19.00  Brinje Grosuplje - Nova KBM Aluminij 1:1  (0:0) 
20/21  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 14.30  Aluminij - Brinje Grosuplje 4:3  (3:2) 

5. krog
Mura 4 : 2 Gorica
Aluminij 4 : 3 Brinje Grosuplje
Bravo NOVA KBM 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Domžale 2 : 0 Drava Ptuj
Maribor 3 : 1 Triglav Kranj
A2S Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 2 : 1 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 13 29
2 Maribor 13 27
3 Ilirija Extra-Lux 13 23
4 Triglav Kranj 13 20
5 Mura 13 20
6 Aluminij 13 19
7 Bravo NOVA KBM 13 18
8 Brinje Grosuplje 13 17
9 Koper 13 16
10 Olimpija Ljubljana 13 16
11 A2S Celje 13 15
12 Kalcer Radomlje 13 12
13 Gorica 13 10
14 Drava Ptuj 13 6

STRELCI
1. Lan Lekše 10
2. Jure Novak 9
3. Niko Kasalo 8
Nik Zrnec 8
5. Klemen Švelc 7
Marcos Tavares 7
7. Tihomir Maksimović 6
Kristjan Eržen 6
Luka Baš 6
10. Klemen Mlakar 5
Jan Mušič 5
Gregor Medle 5
Tay Husanović 5
Edvin Krupić 5
Žiga Krušič 5
Črt Vuković 5
Lan Hribar 5
18. Blaž Štrekelj 4
Črt Rotar 4
Hanan Duraković 4

DELI NA