Sodniki: | Celjer Tilen (glavni sodnik), Bohinc Urban (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 1 |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Koper |
P |
Koper | 1 : 4 | Bravo NOVA KBM |
N |
Koper | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Koper |
Z |
Koper | 1 : 0 | A2S Celje |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Gorica |
P |
Triglav Kranj | 8 : 3 | Kalcer Radomlje |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 4 : 0 | Drava Ptuj |
N |
Brinje Grosuplje | 3 : 3 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | ||
Kalcer Radomlje | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
22/23 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.02.2023, ob 11.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.08.2022, ob 18.30 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 5:1 | (3:1) |
21/22 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.11.2021, ob 11.30 | Radomlje | - | Koper | 1:3 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 07.08.2021, ob 17.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 13.10.2019, ob 14.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 06.05.2018, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Koper | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper, 15.10.2017, ob 11.00 | Koper | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (0:1) |
5. krog | ||
---|---|---|
Mura | 4 : 2 | Gorica |
Aluminij | 4 : 3 | Brinje Grosuplje |
Bravo NOVA KBM | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Maribor | 3 : 1 | Triglav Kranj |
A2S Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 2 : 1 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |