Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Selan Žiga (1. pomoč), Kurtušič Igor (2. pomoč) |
Delegat: | Rešek Edo |
Št. gledalcev: | 150 |
Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Kalcer Radomlje | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 |
23/24 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 06.10.2023, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:3 | (1:1) |
22/23 | 22.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 23.04.2023, ob 12.30 | Brinje Grosuplje | - | Kalcer Radomlje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 09.10.2022, ob 13.30 | Kalcer Radomlje | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:3 | (1:2) |
21/22 | 25.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 14.05.2022, ob 14.00 | Radomlje | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (1:2) |
21/22 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 06.11.2021, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:1) |
20/21 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 10.10.2020, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
25. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Radomlje | 2 : 2 | Brinje Grosuplje |
Drava Ptuj | 0 : 5 | Koper |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |