24. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  08.05.2022 ob 13.00

Olimpija Ljubljana

0 : 1

Nova KBM Aluminij


Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Krapež Andraž (1. pomoč), Leban Erik (2. pomoč)
Delegat: Drnovšek Igor
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
Nova KBM Aluminij
P
Domžale 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 25 9 9 7 42
Aluminij 25 7 9 9 34
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 13 8 3 2 28
Aluminij 13 2 3 8 13
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 12 1 6 5 14
Aluminij 12 5 6 1 21



Vse medsebojne tekme

21/22  24.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 08.05.2022, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Nova KBM Aluminij 0:1  (0:0) 
21/22  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2, 30.10.2021, ob 14.00  Nova KBM Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
20/21  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 17.10.2020, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:0  (0:0) 
19/20  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 16.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:1  (1:1) 
18/19  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:0  (1:0) 
18/19  12.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 27.10.2018, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:3  (2:1) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 17.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 6:1  (3:0) 
17/18  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 13.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 16.30  Aluminij - Olimpija Ljubljana 3:3  (2:1) 
16/17  8.krog  Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 1:1  (1:1) 
15/16  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 14.00  - 2:4  (1:2) 
15/16  1.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 18.40  - 2:0  (1:0) 
14/15  27.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 17.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 15.00  - 3:1  (0:1) 
13/14  29.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 12.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 14.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  22.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 15.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 13.00  - 2:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
10/11  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  3.krog  Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 17.00  - 2:3  (1:1) 
09/10  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  3.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 18.00  - 1:0  (1:0) 

24. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
Domžale 1 : 3 Radomlje
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
A2S Celje 1 : 2 Koper
Krka 6 : 0 Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA