24. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT |  08.05.2022 ob 13.00

Brinje Grosuplje

1 : 0

Bravo Mastercard


Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč)
Delegat: Stenovec Darko
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
N
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
Z
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Koper
Bravo Mastercard
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
P
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 4 3 1 0 6
Bravo 4 0 1 3 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 1 1 0 0 1
Bravo 1 0 0 1 0
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 2 1 0 5
Bravo 3 0 1 2 2



Vse medsebojne tekme

22/23  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 27.08.2022, ob 17.00  Bravo Mastercard - Brinje Grosuplje 1:2  (1:2) 
21/22  24.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Bravo Mastercard 1:0  (0:0) 
21/22  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 31.10.2021, ob 13.00  Bravo Mastercard - Brinje Grosuplje 1:1  (0:1) 
20/21  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 23.08.2020, ob 15.00  Bravo - Brinje Grosuplje 0:2  (0:1) 

24. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
Domžale 1 : 3 Radomlje
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
A2S Celje 1 : 2 Koper
Krka 6 : 0 Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA