23. krog |  Ljubljana, Stadion Ilirija |  05.05.2022 ob 17.00

Ilirija Extra-Lux

1 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik), Majcen Kevin (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč)
Delegat: Bohinc Matjaž
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
P
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 11 3 2 6 12
Olimpija Ljubljana 11 6 2 3 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 6 2 1 3 7
Olimpija Ljubljana 6 3 1 2 9
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 5 1 1 3 5
Olimpija Ljubljana 5 3 1 1 9



Vse medsebojne tekme

21/22  23.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2022, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 1:2  (0:1) 
21/22  10.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.10.2021, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 1:0  (0:0) 
20/21  13.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 27.05.2021, ob 15.30  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:0) 
19/20  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.03.2020, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 1:1  (1:0) 
19/20  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.09.2019, ob 16.30  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.05.2019, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Ilirija Extra-Lux 2:0  (0:0) 
18/19  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.10.2018, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Olimpija Ljubljana 0:3  (0:1) 
14/15  21.krog  Ljubljana, ILIRIJA NARAVNA TRAVA, 29.03.2015, ob 13.00  - 3:1  (2:0) 
14/15  6.krog  Ljuljana Bežigrad, Jama Umetna trava, 30.08.2014, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  26.krog  Ljubljana, Ilirija - naravna trava, 04.05.2014, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
13/14  11.krog  Ljubljana, Bežigrad- umetna trava, 12.10.2013, ob 13.00  - 1:2  (0:1) 

23. krog
Radomlje 5 : 1 Maribor
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
Mura 4 : 4 A2S Celje
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Koper 4 : 2 Krka

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA