21. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT |  19.04.2022 ob 16.00

Bravo Mastercard

3 : 0

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Pirman Tomaž (1. pomoč), Birtič Matej (2. pomoč)
Delegat: Žnidaršič Andrej
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
P
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 22 8 6 8 26
Olimpija Ljubljana 22 8 6 8 26
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 11 3 4 4 10
Olimpija Ljubljana 11 4 4 3 13
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 11 5 2 4 16
Olimpija Ljubljana 11 4 2 5 13



Vse medsebojne tekme

21/22  21.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 19.04.2022, ob 16.00  Bravo Mastercard - Olimpija Ljubljana 3:0  (0:0) 
21/22  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Mastercard 1:0  (0:0) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.03.2021, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Mastercard 1:1  (1:1) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 27.10.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
18/19  16.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 12.30  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
18/19  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.11.2018, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 2:0  (2:0) 
17/18  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:0) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 1:3  (1:2) 
16/17  17.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 17.03.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 0:0  (0:0) 
16/17  4.krog  ŠPL naravna trava, 27.08.2016, ob 17.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
15/16  22.krog  Dob, NK Dob, 02.04.2016, ob 12.00  - 0:2  (0:0) 
15/16  7.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 07.10.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 11.04.2015, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
14/15  8.krog  Ljubljana Bežigrad, Jama - umetna trava, 13.09.2014, ob 17.30  - 1:6  (0:3) 
13/14  18.krog  Ljubljana, Jama, umetna trava, 30.11.2013, ob 13.00  - 1:2  (1:0) 
13/14  3.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 17.08.2013, ob 18.30  - 0:4  (0:2) 
12/13  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 17.03.2013, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
12/13  3.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  19.krog  Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - 3:1  (3:0) 
11/12  4.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 14.09.2011, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  20.krog  Ljubljana, ŠPL, 19.03.2011, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  5.krog  Ljubljana, Jama za Bežigradom, 04.09.2010, ob 17.00  - 3:0  (1:0) 

21. krog
Krka 2 : 2 Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux 3 : 0 Mura
Nova KBM Aluminij 1 : 1 A2S Celje
Koper 0 : 0 Domžale
Drava Ptuj 1 : 2 Maribor
Radomlje 1 : 0 Triglav Kranj
Bravo Mastercard 3 : 0 Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA