20. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  09.04.2022 ob 15.00

Olimpija Ljubljana

2 : 3

Drava Ptuj


Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Krapež Andraž (1. pomoč), Leban Erik (2. pomoč)
Delegat: Stenovec Darko
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
Drava Ptuj
P
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
P
Krka 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Domžale 4 : 0 Drava Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 5 4 0 1 22
NK Drava Dakinda Ptuj 5 1 0 4 8
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 3 2 0 1 15
NK Drava Dakinda Ptuj 3 1 0 2 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 2 2 0 0 7
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 0 2 2



Vse medsebojne tekme

21/22  20.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.04.2022, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Drava Ptuj 2:3  (1:0) 
21/22  7.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 19.09.2021, ob 16.00  Drava Ptuj - Olimpija Ljubljana 0:4  (0:2) 
20/21  12.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 15.05.2021, ob 12.00  Olimpija Ljubljana - Drava Ptuj 5:0  (2:0) 
18/19  22.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.04.2019, ob 16.30  Drava Dakinda Ptuj - Olimpija Ljubljana 2:3  (0:1) 
18/19  9.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 07.11.2018, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Drava Dakinda Ptuj 8:3  (4:1) 

20. krog
Maribor 0 : 1 Koper
Domžale 2 : 0 Krka
Olimpija Ljubljana 2 : 3 Drava Ptuj
Mura 2 : 3 Radomlje
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje
Nova KBM Aluminij 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Triglav Kranj 1 : 3 Bravo Mastercard

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA