19. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT |  13.04.2022 ob 11.00

Bravo Mastercard

2 : 1

Mura


Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč)
Delegat: Kaluža Primož
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
P
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Mura
P
Maribor 5 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 8 3 2 3 12
Mura 8 3 2 3 14
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 2 1 1 6
Mura 4 1 1 2 5
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 4 1 1 2 6
Mura 4 2 1 1 9



Vse medsebojne tekme

21/22  19.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 13.04.2022, ob 11.00  Bravo Mastercard - Mura 2:1  (0:0) 
21/22  6.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 12.09.2021, ob 15.00  Mura - Bravo Mastercard 4:1  (2:1) 
20/21  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.05.2021, ob 17.00  Bravo Mastercard - Mura 2:3  (1:3) 
19/20  8.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.10.2019, ob 15.30  Mura - Bravo Publikum 4:2  (2:2) 
18/19  15.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.11.2018, ob 14.00  Mura - Bravo Publikum 1:1  (0:0) 
18/19  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 18.08.2018, ob 17.30  Bravo Publikum - Mura 1:1  (0:0) 
17/18  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.05.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Mura 1:0  (1:0) 
17/18  12.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 28.10.2017, ob 15.00  Mura - Bravo Publikum 0:2  (0:1) 

19. krog
Brinje Grosuplje 1 : 1 Domžale
Drava Ptuj 0 : 6 Triglav Kranj
Radomlje 2 : 3 Nova KBM Aluminij
Koper 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Krka 1 : 3 Maribor
Bravo Mastercard 2 : 1 Mura
Ilirija Extra-Lux 0 : 1 A2S Celje

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA