17. krog |  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2 |  06.03.2022 ob 15.00

Brinje Grosuplje

3 : 2

Olimpija Ljubljana


Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Brezovar Nejc (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Matoša Martin (6. sodnik)
Delegat: Rogelj Roman
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
N
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
Z
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Koper
Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 1 1 1 5
Olimpija Ljubljana 3 1 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 2 1 0 1 3
Olimpija Ljubljana 2 1 0 1 4
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 1 0 1 0 2
Olimpija Ljubljana 1 0 1 0 2



Vse medsebojne tekme

21/22  17.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 06.03.2022, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 3:2  (3:1) 
21/22  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.08.2021, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Brinje Grosuplje 2:2  (1:0) 
20/21  11.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 01.05.2021, ob 12.00  Brinje Grosuplje - Olimpija Ljubljana 0:2  (0:1) 

17. krog
Domžale 3 : 0 Maribor
Bravo Mastercard 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
Drava Ptuj 0 : 5 Nova KBM Aluminij
Koper 2 : 2 Mura
Krka 1 : 0 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Radomlje 0 : 0 A2S Celje

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA