17. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  07.03.2022 ob 14.30

Radomlje

0 : 0

A2S Celje


Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik), Barovič Nejc (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč)
Delegat: Tivold Štefan
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Radomlje
Z
Krka 0 : 3 Radomlje
N
Radomlje 2 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Domžale 1 : 3 Radomlje
Z
Radomlje 5 : 1 Maribor
N
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
A2S Celje
Z
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
Z
Triglav Kranj 1 : 3 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Koper
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 8 4 1 3 11
Celje 8 3 1 4 9
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 2 1 0 4
Celje 3 0 1 2 2
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 2 0 3 7
Celje 5 3 0 2 7



Vse medsebojne tekme

21/22  17.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 07.03.2022, ob 14.30  Radomlje - A2S Celje 0:0  (0:0) 
21/22  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 22.08.2021, ob 17.00  A2S Celje - Radomlje 3:2  (2:1) 
20/21  3.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 23.08.2020, ob 18.00  Celje - Radomlje 1:0  (1:0) 
19/20  13.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 09.11.2019, ob 14.00  VOC Celje - Kalcer Radomlje 1:2  (1:1) 
18/19  21.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 20.04.2019, ob 16.30  Kalcer Radomlje - VOC Celje 2:1  (0:0) 
18/19  8.krog  Celje, Arena Z'dežele, 30.09.2018, ob 16.00  VOC Celje - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
17/18  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.03.2018, ob 15.00  Kalcer Radomlje - VOC Celje 2:1  (1:1) 
17/18  3.krog  Celje, Arena Z'dežele, 19.08.2017, ob 17.30  VOC Celje - Kalcer Radomlje 2:1  (1:0) 

17. krog
Domžale 3 : 0 Maribor
Bravo Mastercard 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
Drava Ptuj 0 : 5 Nova KBM Aluminij
Koper 2 : 2 Mura
Krka 1 : 0 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Radomlje 0 : 0 A2S Celje

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA