14. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  20.02.2022 ob 13.00

Bravo Mastercard

5 : 1

Drava Ptuj


Sodniki: Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Pahulje Erazem (1. pomoč), Zupan Žiga (2. pomoč)
Delegat: Kogej Milan
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Krka
P
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 3 : 5 Domžale
P
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Drava Ptuj
P
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
P
Krka 6 : 0 Drava Ptuj
P
Drava Ptuj 0 : 5 Brinje Grosuplje
P
Domžale 4 : 0 Drava Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 5 4 1 0 13
NK Drava Dakinda Ptuj 5 0 1 4 4
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 2 1 1 0 6
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 3 3 0 0 7
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 0 3 2



Vse medsebojne tekme

21/22  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 20.02.2022, ob 13.00  Bravo Mastercard - Drava Ptuj 5:1  (5:0) 
21/22  1.krog  Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 07.08.2021, ob 17.30  Drava Ptuj - Bravo Mastercard 2:3  (1:2) 
20/21  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 16.30  Drava Ptuj - Bravo Mastercard 0:2  (0:1) 
18/19  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 04.05.2019, ob 11.00  Bravo Publikum - Drava Dakinda Ptuj 1:1  (1:1) 
18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 13.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Bravo Publikum 0:2  (0:0) 

14. krog
Nova KBM Aluminij 4 : 2 Brinje Grosuplje
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Radomlje 0 : 0 Koper
Ilirija Extra-Lux 2 : 0 Krka
Mura 2 : 3 Domžale
Bravo Mastercard 5 : 1 Drava Ptuj
Triglav Kranj 1 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA