Sodniki: | Kamplet Miha (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Petrovič Novica |
Št. gledalcev: | 90 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Mura |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Olimpija Ljubljana | 1 : 1 | Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 24 | 7 | 2 | 15 | 45 | ||
Olimpija Ljubljana | 24 | 15 | 2 | 7 | 53 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 11 | 3 | 1 | 7 | 19 | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 7 | 1 | 3 | 24 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 13 | 4 | 1 | 8 | 26 | ||
Olimpija Ljubljana | 13 | 8 | 1 | 4 | 29 |
21/22 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.05.2022, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.03.2022, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 6:0 | (4:0) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.08.2020, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 05.10.2019, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:3 | (0:1) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.03.2019, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:2 | (1:2) |
18/19 | 4.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 25.krog | Kranj, Športni center Kranj, 20.05.2018, ob 17.30 | Triglav Kranj | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 28.10.2017, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 3:2 | (1:1) |
16/17 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 08.04.2017, ob 16.00 | NOGA Triglav | - | Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:0) |
16/17 | 6.krog | Ljubljana, ŠC Jama za Bežigradom, umetna trava, 26.11.2016, ob 14.00 | Olimpija Ljubljana | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) |
15/16 | 28.krog | Dob, NK Dob, 15.05.2016, ob 17.00 | - | Triglav Kranj | 0:4 | (0:2) | |
15/16 | 13.krog | Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 28.10.2015, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:2) | |
14/15 | 29.krog | Ljubljana, ŠP Kodeljevo-umetna trava, 23.05.2015, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:1) | |
14/15 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 29.10.2014, ob 13.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 27.krog | Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 10.05.2014, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 5:3 | (1:2) | |
13/14 | 12.krog | Kranj, ŠC Kranj - glavno igrišče, 19.10.2013, ob 14.00 | - | Olimpija Ljubljana | 3:5 | (2:1) | |
12/13 | 16.krog | Ljubljana, ŠC Jama-bežigrad, 23.03.2013, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) | |
12/13 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (1:1) | |
11/12 | 21.krog | Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 24.03.2012, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 3:2 | (3:0) | |
11/12 | 6.krog | Kranj, ŠPKranj-umetna trava, 17.09.2011, ob 16.30 | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:0) | |
10/11 | 24.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.04.2011, ob 16.00 | - | Olimpija Ljubljana | 2:4 | (0:2) | |
10/11 | 9.krog | Ljubljana, Jama za Bežigradom, 02.10.2010, ob 15.30 | - | Triglav Kranj | 3:0 | (1:0) | |
09/10 | 27.krog | Kranj, ŠC Kranj, 15.05.2010, ob 14.30 | - | Olimpija Ljubljana | 3:1 | (1:0) | |
09/10 | 12.krog | Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 31.10.2009, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 3:5 | (1:1) |
13. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Brinje Grosuplje |
Mura | 2 : 4 | Maribor |
Radomlje | 2 : 2 | Krka |
Drava Ptuj | 1 : 5 | A2S Celje |
Nova KBM Aluminij | 1 : 3 | Domžale |
Bravo Mastercard | 4 : 3 | Koper |
Triglav Kranj | 6 : 0 | Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |