Sodniki: | Kocbek Tilen (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Filipič Rene (2. pomoč) |
Delegat: | Klarič Jernej |
Št. gledalcev: | 40 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 0 : 3 | Radomlje |
P |
Bravo Mastercard | 3 : 0 | Krka |
Z |
Krka | 6 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Koper | 4 : 2 | Krka |
P |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | ||
Krka | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | ||
Krka | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | ||
Krka | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 29.11.2023, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Krka | 1:2 | (0:2) |
23/24 | 1.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 30.07.2023, ob 18.00 | Krka | - | ND Ilirija | 4:2 | (1:0) |
22/23 | 25.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 03.05.2023, ob 13.30 | Krka | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:2) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 22.10.2022, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Krka | 2:1 | (1:1) |
21/22 | 14.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.12.2021, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Krka | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 07.08.2021, ob 19.00 | Krka | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:1) |
14/15 | 29.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.05.2015, ob 17.30 | - | Krka | 1:2 | (0:1) | |
14/15 | 14.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 29.10.2014, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 28.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 17.05.2014, ob 17.00 | - | Krka | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 13.krog | Novo mesto, Portoval - umetna trava, 26.10.2013, ob 15.00 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Nova KBM Aluminij | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
A2S Celje | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Radomlje | 0 : 0 | Koper |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Krka |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Bravo Mastercard | 5 : 1 | Drava Ptuj |
Triglav Kranj | 1 : 0 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |