Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Majcen Domen |
Št. gledalcev: | 100 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Domžale | 1 : 3 | Radomlje |
Z |
Bravo Mastercard | 3 : 5 | Domžale |
Z |
Domžale | 4 : 0 | Drava Ptuj |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 13 | 8 | 1 | 4 | 29 | ||
ND Ilirija | 13 | 4 | 1 | 8 | 17 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | ||
ND Ilirija | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Domžale | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | ||
ND Ilirija | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.10.2023, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 1:4 | (1:1) |
22/23 | 14.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 06.11.2022, ob 14.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 06.08.2022, ob 18.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.05.2022, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 4:0 | (1:0) |
21/22 | 12.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 07.11.2021, ob 13.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 1:6 | (1:5) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.09.2020, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 08.12.2019, ob 14.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 02.03.2019, ob 13.00 | Domžale | - | ND Ilirija | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 26.08.2018, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Domžale | 0:1 | (0:0) |
14/15 | 28.krog | Domžale, ŠP Domžale-umetna trava, 16.05.2015, ob 17.30 | - | ND Ilirija | 3:1 | (0:1) | |
14/15 | 13.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 25.10.2014, ob 14.00 | - | Domžale | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 18.krog | Domžale, ŠP Domžale - umetna trava, 01.12.2013, ob 13.30 | - | ND Ilirija | 6:0 | (3:0) | |
13/14 | 3.krog | Ljubljana Šiška, športni park Ilirija, 17.08.2013, ob 17.30 | - | Domžale | 2:1 | (1:1) |
12. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | Radomlje |
Koper | 6 : 0 | Drava Ptuj |
Domžale | 1 : 6 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 2 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Mura |
A2S Celje | 2 : 2 | Triglav Kranj |
Krka | 1 : 2 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |