Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Dovnik Iztok (1. pomoč), Bezjak Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 50 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | Domžale |
P |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 5 : 1 | Mura |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Radomlje | 5 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Bravo Mastercard |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 14 | 0 | 1 | 13 | 9 | ||
Maribor | 14 | 13 | 1 | 0 | 43 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | ||
Maribor | 7 | 6 | 1 | 0 | 18 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | ||
Maribor | 7 | 7 | 0 | 0 | 25 |
23/24 | 22.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.03.2024, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 2:6 | (0:4) |
23/24 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 01.09.2023, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 21.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 4:0 | (2:0) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.10.2022, ob 15.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 24.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.05.2022, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.10.2021, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 0:2 | (0:2) |
20/21 | 1.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 17.00 | Maribor | - | ND Ilirija | 5:2 | (3:1) |
19/20 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 13.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 1:2 | (1:1) |
18/19 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30 | Maribor | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) |
18/19 | 7.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Maribor | 1:1 | (0:0) |
14/15 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 4:1 | (3:0) | |
14/15 | 3.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 17.30 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 17.00 | - | ND Ilirija | 7:1 | (1:1) | |
13/14 | 12.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 15.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 3 : 3 | Krka |
Radomlje | 3 : 0 | Domžale |
Nova KBM Aluminij | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 2 : 2 | A2S Celje |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 2 | Maribor |
Bravo Mastercard | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Mura | 0 : 2 | Triglav Kranj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |