11. krog |  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17' |  30.10.2021 ob 17.30

Koper

2 : 2

A2S Celje


Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Krapež Andraž (1. pomoč), Leban Erik (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
Z
A2S Celje 1 : 2 Koper
Z
Koper 4 : 2 Krka
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Koper
A2S Celje
Z
A2S Celje 6 : 0 Drava Ptuj
Z
Triglav Kranj 1 : 3 A2S Celje
P
A2S Celje 1 : 2 Koper
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 40 20 8 12 89
Celje 40 12 8 20 70
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 20 9 7 4 55
Celje 20 4 7 9 30
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 20 11 1 8 34
Celje 20 8 1 11 40



Vse medsebojne tekme

21/22  24.krog  Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 08.05.2022, ob 17.00  A2S Celje - Koper 1:2  (1:1) 
21/22  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 30.10.2021, ob 17.30  Koper - A2S Celje 2:2  (0:1) 
20/21  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 10.10.2020, ob 17.00  Koper - A2S Celje 2:2  (1:2) 
19/20  8.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 06.10.2019, ob 13.00  VOC Celje - Koper 0:2  (0:2) 
17/18  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 17.30  Koper - VOC Celje 1:3  (1:0) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 14.30  VOC Celje - Koper 2:3  (1:2) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 15.00  Koper - VOC Celje 3:1  (2:0) 
16/17  7.krog  Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 16.00  VOC Celje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 15.00  - 6:1  (3:1) 
15/16  6.krog  Celje, Arena Petrol-naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 17.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.08.2014, ob 17.30  - 2:3  (1:1) 
13/14  28.krog  Celje, OLIMP-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
13/14  13.krog  Kopere, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.10.2013, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
12/13  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
11/12  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00  - 1:3  (0:1) 
11/12  14.krog  Koper, Šrc Bonifika, 12.11.2011, ob 14.00  - 4:4  (2:0) 
10/11  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 14.00  - 6:2  (1:0) 
10/11  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 17.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 17.00  - 5:1  (3:1) 
08/09  17.krog  Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 13.30  - 0:2  (0:0) 
08/09  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 18.00  - 1:1  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 16.00  - 4:0  (1:0) 
07/08  2.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
06/07  26.krog  Koper, Koper, 18.05.2007, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  26.krog  Koper - umetna trava, Koper - umatna trava, 20.05.2006, ob 17.00  - 3:1  (1:1) 
05/06  13.krog  Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 14.00  - 6:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
04/05  13.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 14.00  - 8:2  (3:0) 
03/04  21.krog  Skalna klet-Celje, 08.05.2004, ob 18.00  - 3:2  (1:1) 
03/04  8.krog  Koper, 28.09.2003, ob 15.30  - 6:1  (2:0) 
02/03  23.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
02/03  10.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
01/02  25.krog  Koper, 18.05.2002, ob 16.30  - 6:3  (1:2) 
01/02  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
00/01  19.krog  NK Olimp, 07.04.2001, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
00/01  6.krog  Koper, Bonifika, 10.09.2000, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 

11. krog
Radomlje 3 : 0 Domžale
Drava Ptuj 3 : 3 Krka
Nova KBM Aluminij 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 2 : 2 A2S Celje
Bravo Mastercard 1 : 1 Brinje Grosuplje
Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Maribor
Mura 0 : 2 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA