9. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij |  16.10.2021 ob 15.00

Nova KBM Aluminij

1 : 1

Mura


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Marin Jan (1. pomoč), Gonza Nejc (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Nova KBM Aluminij
P
Domžale 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Z
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
P
Nova KBM Aluminij 1 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij
Mura
P
Maribor 5 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
N
Mura 4 : 4 A2S Celje
Z
Mura 3 : 1 Nova KBM Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 8 3 1 4 15
Mura 8 4 1 3 18
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 3 1 1 12
Mura 5 1 1 3 10
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 0 0 3 3
Mura 3 3 0 0 8



Vse medsebojne tekme

21/22  22.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 13.00  Mura - Nova KBM Aluminij 3:1  (1:0) 
21/22  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 16.10.2021, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
20/21  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.05.2021, ob 13.00  Aluminij - Mura 1:3  (0:2) 
19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 15.00  Aluminij - Mura 3:2  (1:1) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 15.00  Mura - Aluminij 3:1  (1:1) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 4:2  (1:1) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:2  (0:1) 

9. krog
Radomlje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
Nova KBM Aluminij 1 : 1 Mura
Drava Ptuj 0 : 3 Domžale
Krka 1 : 2 A2S Celje
Koper 3 : 1 Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard 2 : 2 Maribor
Ilirija Extra-Lux 3 : 1 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA