Sodniki: | Celjer Tilen (glavni sodnik), Dobnikar Tilen (1. pomoč), Pahulje Erazem (2. pomoč) |
Delegat: | Koletnik Drago |
Št. gledalcev: | 1 |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
A2S Celje | 6 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Triglav Kranj | 1 : 3 | A2S Celje |
P |
A2S Celje | 1 : 2 | Koper |
N |
Mura | 4 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 3 : 0 | Krka |
Nova KBM Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Z |
Nova KBM Aluminij | 1 : 0 | Maribor |
Z |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | Nova KBM Aluminij |
P |
Nova KBM Aluminij | 1 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Nova KBM Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Celje | 39 | 13 | 9 | 17 | 54 | ||
Aluminij | 39 | 17 | 9 | 13 | 71 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 19 | 9 | 4 | 6 | 36 | ||
Aluminij | 19 | 6 | 4 | 9 | 24 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Celje | 20 | 4 | 5 | 11 | 18 | ||
Aluminij | 20 | 11 | 5 | 4 | 47 |
23/24 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 03.11.2023, ob 18.00 | Aluminij | - | Celje | 2:0 | (2:0) |
22/23 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.05.2023, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Celje | 4:1 | (3:0) |
22/23 | 12.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 23.10.2022, ob 15.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 16.04.2022, ob 16.00 | Nova KBM Aluminij | - | Celje | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 8.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 24.11.2021, ob 13.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 2:2 | (1:2) |
20/21 | 12.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 15.05.2021, ob 15.00 | A2S Celje | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.11.2019, ob 14.00 | Aluminij | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 05.05.2019, ob 13.00 | Aluminij | - | Celje | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 10.krog | Celje, Arena Z'dežele, 31.10.2018, ob 14.00 | VOC Celje | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.05.2018, ob 17.30 | Aluminij | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 12.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 15.00 | VOC Celje | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 26.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 28.05.2017, ob 13.00 | Aluminij | - | Celje | 9:0 | (6:0) |
16/17 | 13.krog | Celje, Arena Petrol, 05.11.2016, ob 14.00 | VOC Celje | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
15/16 | 23.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 09.04.2016, ob 16.00 | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) | |
15/16 | 8.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.09.2015, ob 16.00 | - | Celje | 2:2 | (0:1) | |
14/15 | 22.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 04.04.2015, ob 12.00 | - | Celje | 3:0 | (1:0) | |
14/15 | 7.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 06.09.2014, ob 18.00 | - | Aluminij | 5:0 | (2:0) | |
13/14 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 14.03.2014, ob 15.00 | - | Celje | 1:2 | (0:0) | |
13/14 | 4.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 24.08.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
12/13 | 27.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.05.2013, ob 17.00 | - | Celje | 1:2 | (0:1) | |
12/13 | 12.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 03.11.2012, ob 14.00 | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) | |
11/12 | 22.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.03.2012, ob 15.00 | - | Celje | 2:1 | (1:0) | |
11/12 | 7.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 28.09.2011, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) | |
10/11 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.03.2011, ob 13.00 | - | Celje | 2:3 | (0:1) | |
10/11 | 5.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 04.09.2010, ob 17.00 | - | Aluminij | 4:3 | (2:1) | |
09/10 | 19.krog | Celje, Olimp, 13.03.2010, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:4 | (1:0) | |
09/10 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 02.09.2009, ob 17.30 | - | Celje | 1:0 | (0:0) | |
08/09 | 30.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 30.05.2009, ob 18.00 | - | Aluminij | 5:1 | (3:0) | |
08/09 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.11.2008, ob 14.00 | - | Celje | 7:0 | (3:0) | |
07/08 | 14.krog | Kidričevo - umetn atrava, Kidričevo - umetna trava, 11.11.2007, ob 14.00 | - | Celje | 2:1 | (1:0) | |
07/08 | 1.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 03.08.2007, ob 20.00 | - | Aluminij | 4:0 | (2:0) | |
06/07 | 15.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 18.11.2006, ob 13.00 | - | Celje | 2:1 | (0:1) | |
06/07 | 2.krog | Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 12.08.2006, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) | |
05/06 | 18.krog | Štadion Olimp - umetna trava, 26.03.2006, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
05/06 | 5.krog | Kidričevo, 31.08.2005, ob 17.00 | - | Celje | 1:1 | (1:0) | |
04/05 | 19.krog | Kidričevo, 09.04.2005, ob 16.00 | - | Celje | 5:1 | (3:0) | |
04/05 | 6.krog | Skalna klet - Celje, 04.09.2004, ob 16.30 | - | Aluminij | 5:2 | (2:1) | |
01/02 | 26.krog | Na igrišču Skalna klet, Celje, 26.05.2002, ob 17.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
01/02 | 13.krog | Kidričevo, 31.10.2001, ob 14.00 | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
8. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Radomlje |
Maribor | 7 : 0 | Drava Ptuj |
Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Krka |
Domžale | 2 : 1 | Koper |
A2S Celje | 2 : 2 | Nova KBM Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 26 | 55 | |
2 | Triglav Kranj | 26 | 47 | |
3 | Koper | 26 | 47 | |
4 | Maribor | 26 | 43 | |
5 | Radomlje | 26 | 42 | |
6 | A2S Celje | 26 | 40 | |
7 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 38 | |
8 | Bravo Mastercard | 26 | 37 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
10 | Brinje Grosuplje | 26 | 37 | |
11 | Nova KBM Aluminij | 26 | 33 | |
12 | Mura | 26 | 22 | |
13 | Krka | 26 | 19 | |
14 | Drava Ptuj | 26 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tai Matea Panić | 29 |
2. | Nejc Močnik | 20 |
3. | Jan Bruno Kralj | 15 |
4. | Alen Čaušević | 14 |
Tihomir Maksimović | 14 | |
Gregor Medle | 14 | |
7. | Lovro Kostanjšek | 12 |
8. | Žiga Slaviček | 11 |
9. | Nikola Jovićević | 10 |
Rok Štorman | 10 | |
Emir Saitoski | 10 | |
Ismir Nadarević | 10 | |
13. | Dejan Đuričin | 9 |
Tio Cipot | 9 | |
Tai Kmetec | 9 | |
Niki Radovič | 9 | |
17. | Matic Ivanšek | 8 |
Nejc Medved | 8 | |
Filip Janežič | 8 | |
Luka Jerin | 8 |