7. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion |  18.09.2021 ob 17.30

Koper

2 : 1

Maribor


Sodniki: Bavrlić Dejan (glavni sodnik), Florjančič Karin (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč)
Delegat: Mozetič Matjaž
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
N
Koper 3 : 3 Bravo Mastercard
Z
Drava Ptuj 0 : 5 Koper
Z
A2S Celje 1 : 2 Koper
Z
Koper 4 : 2 Krka
P
Brinje Grosuplje 2 : 0 Koper
Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Radomlje 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 42 14 12 16 65
Maribor 42 16 12 14 85
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 21 8 7 6 34
Maribor 21 6 7 8 34
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 21 6 5 10 31
Maribor 21 10 5 6 51



Vse medsebojne tekme

22/23  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 06.08.2022, ob 18.30  Koper - Maribor 0:0  (0:0) 
21/22  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 13.00  Maribor - Koper 0:1  (0:1) 
21/22  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 18.09.2021, ob 17.30  Koper - Maribor 2:1  (0:0) 
20/21  8.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 03.10.2020, ob 15.30  Maribor - Koper 5:1  (4:1) 
19/20  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.02.2020, ob 17.00  Koper - Maribor 2:2  (1:1) 
19/20  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 18.08.2019, ob 17.00  Maribor - Koper 2:2  (2:0) 
17/18  25.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 20.05.2018, ob 17.30  Maribor - Koper 7:0  (1:0) 
17/18  12.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 27.10.2017, ob 15.00  Koper - Maribor 1:3  (0:2) 
16/17  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 07.05.2017, ob 17.00  Maribor - Koper 2:2  (0:2) 
16/17  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.10.2016, ob 17.30  Koper - Maribor 3:1  (0:1) 
15/16  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika- naravna trava, 07.05.2016, ob 17.00  - 0:3  (0:1) 
15/16  12.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 24.10.2015, ob 15.00  - 3:4  (2:3) 
14/15  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.04.2015, ob 14.00  - 1:3  (0:3) 
14/15  8.krog  Koper, ŠRC Bonifka - umetna trava, 29.11.2014, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
13/14  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 19.04.2014, ob 16.00  - 1:3  (0:1) 
13/14  9.krog  Maribor, Športni park Tabor, 02.10.2013, ob 16.00  - 4:0  (2:0) 
12/13  19.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 01.04.2013, ob 15.00  - 5:2  (4:2) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 20.00  - 3:1  (1:0) 
11/12  24.krog  Maribor, Ljudski vrt - UMETNA TRAVA, 14.04.2012, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  9.krog  Koper, Šrc Bonifika, umetna trava, 08.10.2011, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
10/11  20.krog  Koper, Šrc Bonifika, 20.03.2011, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
10/11  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.09.2010, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
09/10  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.03.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:0) 
09/10  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 19.08.2009, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.05.2009, ob 16.30  - 2:1  (2:0) 
08/09  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.11.2008, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
07/08  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 10.11.2007, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  1.krog  Maribor - pomožno igrišče, Maribor - pomožno igrišče, 04.08.2007, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  14.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 12.11.2006, ob 14.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  1.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 05.08.2006, ob 18.00  - 1:4  (0:1) 
05/06  17.krog  Maribor - umetna trava, 19.03.2006, ob 15.00  - 4:2  (0:1) 
05/06  4.krog  Koper - umetna trava, 21.08.2005, ob 16.00  - 2:4  (2:3) 
04/05  19.krog  Maribor, 09.04.2005, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
04/05  6.krog  Koper-Igrišče z umetno travo, ŠRC Bonifika, 04.09.2004, ob 16.30  - 4:1  (0:1) 
03/04  23.krog  Maribor, 22.05.2004, ob 16.30  - 2:2  (1:1) 
03/04  10.krog  Koper, 12.10.2003, ob 15.30  - 2:2  (1:1) 
02/03  18.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2003, ob 13:00  - 2:1  (0:0) 
02/03  5.krog  Koper, 08.09.2002, ob 17.00  - 2:2  (1:1) 
01/02  26.krog  Maribor, 26.05.2002, ob 17.00  - 3:0  (2:0) 
01/02  13.krog  Koper, 31.10.2001, ob 14.00  - 2:2  (1:2) 
00/01  24.krog  Maribor, 13.05.2001, ob 13.00  - 4:4  (1:1) 
00/01  11.krog  Koper, 14.10.2000, ob 15.30  - 2:1  (1:0) 

7. krog
Brinje Grosuplje 2 : 2 A2S Celje
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Nova KBM Aluminij
Radomlje 5 : 1 Mura
Krka 0 : 2 Domžale
Koper 2 : 1 Maribor
Drava Ptuj 0 : 4 Olimpija Ljubljana
Bravo Mastercard 1 : 2 Triglav Kranj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA